GENEROLO JONO ŽEMAIČIO LIETUVOS KARO AKADEMIJOS
KARO MOKSLŲ INFORMACIJOS IR LEIDYBOS CENTRAS

Kultūros naktis su šauliais

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Karo mokslų ir technologijų biblioteka ir Lietuvos šaulių sąjunga 2019 06 14
organizavo renginį "Kultūros naktis su šauliais". 
Programą sudarė pažintis su šaulio ginkluote, ekipuote, šauliškos užduotys, viktorinos, paroda ir ekskursija po biblioteką.


18-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė
2018 m. balandžio 23 – 29 dienomis

Sparčiai tobulėjančios technologijos, demografiniai pokyčiai, nauji socialiniai ir ekonominiai reiškiniai, stiprėjantys globalizacijos procesai keičia nusistovėjusius bibliotekų veiklos principus ir kelia naujų profesinių ateities iššūkių. Esame bendruomenės nariai, todėl šios temos svarbios ir mums ypač dabar, kai kuriame savo ateitį – modernią ir dinamišką Karo mokslų ir technologijų biblioteką.

Kviečiame ją kurti drauge su mumis. Junkitės prie mūsų Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginių programos. Kiekvienas esate laukiamas, svarbus ir suprantamas!

 Balandžio 24 d. / antradienis /
17.30 val.

„Lietuvos karinių oro pajėgų praeities įvykiai“

Konferencijų salė, LKA Karo mokslų ir technologijų biblioteka, Šv. Ignoto g. 6, Vilnius

Tarpukario karo lėktuvo, patyrusio avariją ir nugarmėjusio į Rėkyvos ežero (Šiaulių r.) gelmes karo lėktuvo Letov (Šmolik) Š-20L, paieškos ir iškėlimo planai,
pranešėjas srž. mjr. Alvydas Tamošiūnas.


Antano Navaičio knygos „Šimtmečio skrydis. Karo lakūno atsiminimai“ pristatymas, pranešėjas atsakingasis knygos redaktorius Mindaugas Sereičikas.

Elektroniniai ištekliai – šiuolaikinėms studijoms, mokslui ir mokymuisi visą gyvenimą

2018 m. spalio 31 d. LKA Karo mokslų ir technologijų biblioteka (toliau – KMTB) organizavo seminarą „Elektroniniai ištekliai – šiuolaikinėms studijoms, mokslui ir mokymuisi visą gyvenimą”. Seminare dalyvavo Lietuvos karo akademijos bendruomenė, KAS bibliotekų specialistai bei kolegos iš kitų bibliotekų. Plačiau...

Tarpukario Lietuvos karo lakūnai

Karo mokslų ir technologijų bibliotekoje (Šv.Ignoto 6) spalio 17 d. įvyko Artūro Slapšio tapybos parodos „Tarpukario Lietuvos karo lakūnai” atidarymas.

Taip pat renginio metu srž. mjr. Alvydas Tamošiūnas pasidalino įspūdžiais apie ekspediciją, vykusią ieškant tarpukariu sudužusio lėktuvo liekanų Rėkyvos ežere (Šiaulių r.).